Strona: Konferencja "Oko na Klimat" / Politechnika Rzeszowska

Konferencja "Oko na Klimat"

2023-09-28

W dniu 28 września 2023 r. w murach Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury wspólnie ze Stowarzyszeniem EKOSKOP zorganizowaliśmy konferencję podsumowującą projekt "OKO na Klimat". W konferencji wzięli udział wszyscy zaangażowani w projekt. Były Kluby Klimatyczne, firmy wspierające, harcerki i harcerzy z HKE21, 9RwDW i 51 RwDH,  Młodzieżowy Strajk Klimatyczny, przedstawiciele Rady Młodzieży Rzeszowa.

Była okazja do przedstawienia wszystkich dokonań w ramach realizacji projektu. Warto zaznaczyć w tym miejscu, że nasze koło naukowe stanowiło jeden z Klubów Klimatycznych, a w ramach projektu zasialiśmy łąkę kwietną w pobliżu budynku K na miasteczku Politechniki Rzeszowskiej, uczestniczyliśmy w wielu szkoleniach i warszatatch tematycznych np. o elektromobilności oraz zorganizowaliśmy wykład o promieniotwórczości.

Galerii zaprezentowana została pełna fotorelacja z konferencji.