Strona: Wyjazd studyjny Giedlarowa-Leżajsk-Stalowa Wola-Sandomierz-Gorzyce / Politechnika Rzeszowska

Wyjazd studyjny Giedlarowa-Leżajsk-Stalowa Wola-Sandomierz-Gorzyce

2022-05-25

W dniach 23-24 maja 2022 r. grupa studentów wraz z opiekunem drem inż. Adamem Masłoniem wzięła udział w wyjeździe studyjnym do Giedlarowej, Leżajska, Stalowej Woli, Sandomierza i Gorzyc.

Pierwszego dnia wyjazdu studenci odwiedzili Instalację Przetwarzania Odpadów w Giedlarowej, Browar w Leżajsku oraz Elektrociepłownię w Stalowej Woli, W drugim dniu wyjazdu studenci zwiedzili oczyszczalnię ścieków Sandomierzu oraz stację uzdatniania wody i oczyszczalnię ścieków w Gorzycach.

Galerii zaprezentowana została pełna fotorelacja z wyjazdu (fot. A. Masłoń).