Strona: Wodne Laboratorium na Pikniku Nauki Eksploracje 2023 / Politechnika Rzeszowska

Wodne Laboratorium na Pikniku Nauki Eksploracje 2023

2023-05-21

20 maja br. 12-osobowa grupa studentów naszego koła naukowego uczestniczyła w Pikniku Nauki EKSPLORACJE 2023 zorganizowanym przez Stowarzyszenie Eksplores, Politechnikę Rzeszowską, Uniwersytet Rzeszowski i Stowarzyszenie Ekoskop.

Na naszym stoisku "Wodne laboratorium" zaprezentowaliśmy doświadczenia związane z wodą np. lewarowanie wody, kapilarność czy napięcie powierzchniowe wody.

Galerii zaprezentowana została pełna fotorelacja.