Strona: Wizyta studyjna - Jasło-Klimkówka-Wysowa-Zdrój / Politechnika Rzeszowska

Wizyta studyjna - Jasło-Klimkówka-Wysowa-Zdrój

2019-06-13

W dniach 30-31 maja br. grupa studentów wraz z opiekunem drem inż. Adamem Masłoniem wzięła udział w wyjeździe technicznym. Pierwszym etapem wyjazdu była wizyta szkoleniowa w firmie GAMRAT S.A. w jaśle, podczas której studenci zapoznali się z oferta produktową firmy w zakresie systemów rurowych z tworzyw sztucznych dla branży wod-kan. Kolejnym etapem była wizyta w Fabryce Armatur JAFAR S.A. w Skołyszynie i Przysiekach. Studenci zapoznali się z pełna produkcja armatury wykorzystywanej w sieciach wodociągowych i kanalizacyjnych. W drugim dniu wyjazdu studenci zwiedzili zaporę i elektrownię wodną w Klimkówce oraz Rozlewnię wód Mineralnych "Wysowianka" w Wysowej-Zdrój.

Galerii zaprezentowana została pełna fotorelacja z wyjazdu (fot. A. Masłoń)