Strona: V Konferencja Naukowa – Perspektywy dla Odnawialnych Źródeł Energii i Gospodarki Odpadami / Politechnika Rzeszowska

2023-11-23

W dniu 21 listopada 2023 r. na Uniwersytecie Rzeszowskim odbyła się V Konferencja Naukowa pt. "Perspektywy dla odnawialnych źródeł energii i gospodarki odpadami", w której uczestniczyły studentki z naszego koła naukowego - Diana Gałuszka, Martyna Karbowniczek i Aleksandra Kwasiżur.

Podczas konferencji Diana Gałuszka przedstawiła referat pt. "Możliwość pozyskania ciepła odpadowego z systemów kanalizacji" (opiekun naukowy - prof. dr hab. inż. Daniel Słyś), Martyna Karbowniczek zaprezentowała temat pt. "Wykorzystanie osadów ściekowych jako źródła energii i biogazu" (opiekun naukowy dr inż. Adam Masłoń), natomiast Aleksandra Kwasiżur referat pt. "Trendy i perspektywy w recyklingu" (opiekun naukowy dr inż. Małgorzata Kida).