Strona: Publikacje naukowe studentów z koła naukowego / Politechnika Rzeszowska

Publikacje naukowe studentów z koła naukowego

2019-11-13

W ostatnich dniach ukazały się dwie publikacje naukowe naszych studentów z Koła naukowego. Roksana Pintal jest współautorką pracy pt. Charakterystyka dopływu cieków do oczyszczalni w Harasiukach opublikowanej w miesięczniku Gaz, Woda i Technika Sanitarna. Z kolei Mateusz Kryczyk przygotował rozdział pt. Nielegalne składowiska odpadów jako źródło zanieczyszczeń środowiska naturalnego w monografii książkowej pod redakcją prof. Jana Krupy i dra Krzysztofa Szpary  K., pn. "Problemy ochrony środowiska przyrodniczego i kulturowego Pogórza Dynowskiego w aspekcie zrównoważonego rozwoju turystyki" wydanej przez Oficynę Wydawniczą Politechniki Rzeszowskiej. Opiekę merytoryczną nad pracą studentów pełnił opiekun koła naukowego - dr inż. Adam Masłoń, prof. Prz.
Serdecznie gratulujemy!