Strona: Podziękowania / Politechnika Rzeszowska

2024-01-17
, red.  Adam Masłoń
To kiedyś musiało się wydarzyć :)
Moja blisko 15-letnia przygoda z Kołem Naukowym Inżynierii Środowiska dobiegła końca. W związku z uzyskaniem przeze mnie stopnia naukowego doktora habilitowanego przekazuję opiekę nad naszym Kołem młodszemu koledze – dr inż. Jakubowi Żywcowi. Tak więc tradycji stało się zadość, kiedyś opiekunem koła był Prof. Janusz Ryszard Rak, Prof. Koszelnik….
W tym miejscu pragnę podziękować Władzom Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury, PRz za pomoc organizacyjną na przestrzeni tych wielu lat, dzięki czemu wszystkie przedsięwzięcia, inicjatywy naszego Koła naukowego były nie tylko możliwe do zrealizowania, ale także udane i sprawnie przeprowadzone. Dziękuję za finanse w realizacji naszych zadań.
Studenci i Absolwenci, członkowie naszego koła naukowego!
Chciałbym serdecznie podziękować każdemu z Was za nieoceniony wkład i zaangażowanie w prace nad naszym kołem naukowym. Wasza pasja, determinacja i zdolności przyczyniły się do osiągnięcia wielu sukcesów i wspólnego rozwoju. Wasze zaangażowanie w projekty badawcze, organizację wydarzeń naukowych oraz udział w innych działaniach koła sprawiły, że nasza współpraca była nie tylko efektywna, ale także inspirująca.
Dziękuję również za wspólną pracę nad projektami badawczymi, organizację wydarzeń naukowych oraz za atmosferę kreatywności i współpracy, którą wspólnie tworzyliśmy. Wasze zaangażowanie sprawiło, że Koło naukowe było miejscem, w którym rozwijały się nie tylko umiejętności naukowe, ale także przyjaźnie i relacje międzyludzkie. Wielu z Was pracuje zresztą na naszej uczelni.
To doświadczenie było dla mnie niezwykle wartościowe, zarówno pod względem zawodowym, jak i osobistym. Dziękuję za wspólne projekty, rozmowy, śmiech i za to, że miałem okazję być częścią waszej akademickiej społeczności.
Życzę wam wszystkim dalszych sukcesów w waszych naukowych przedsięwzięciach i życiu osobistym.
Dziękuję Stowarzyszenie EKOSKOP oraz Mirosław Ruszała za wspólne inicjatywy - wyjazdy, szkolenia i happeningi Razem przyczyniliśmy się do zwiększenia świadomości ekologicznej oraz promocji zrównoważonego rozwoju.
Kuba Żywiec - Powodzenia w nowej roli i niech Twoje zaangażowanie owocuje sukcesami!
A poniżej trochę zdjęć
Adam Masłoń