Strona: Operacja Czysta Rzeka 2023 / Politechnika Rzeszowska

Operacja Czysta Rzeka 2023

2023-04-24
21 kwietnia br. grupa studentów z naszego koła wzięła udział w akcji Operacja Czysta Rzeka!
Z naszej inicjatywy zorganizowaliśmy sztab w Rzeszowie, dzięki któremu każdy z zainteresowanych mógł się przyłączyć do akcji sprzątania Wisłoka w Rzeszowie. Koordynatorem sztabu była Martyna Karbowniczek.
Zebraliśmy 26 worków pełnych śmieci.
Dziękujemy Samorządowi Studenckiemu Politechniki Rzeszowskiej za wsparcie medialne oraz wszystkim uczestnikom akcji za wspaniałą pracę i zaangażowanie na rzecz poprawy czystości naszej rzeki Wisłok.
Wysyłamy też specjalne podziękowania do MPGK Rzeszów za odbiór odpadów! Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się po raz kolejny i będziemy mieć więcej okazji do działania razem!
Galerii zaprezentowana została pełna fotorelacja z akcji.