Strona: Konferencja Naukowa na Uniwersytecie Rzeszowskim / Politechnika Rzeszowska

Konferencja Naukowa na Uniwersytecie Rzeszowskim

2018-11-21

21 listoapada 2018 r. student naszego Koła naukowego - Oleksandr Tymkiv (3 BS-DI) uczestniczył w  Konferencji Naukowej  "Perspektywy dla odnawialnych źródeł energii i gospodarki odpadami" zorganizowanej w Rzeszowie na  Wydziale Biologiczno-Rolniczym Uniwersytetu Rzeszowskiego.
Organizatorem koferencji byli:
Katedra Biologicznych Podstaw Rolnictwa i  Edukacji Środowiskowej, Rzeszowski Oddział Polskiego Towarzystwa Przyrodników im. Kopernika, Południowo-Wschodni Oddział Polskiego Towarzystwa Inżynierii Ekologicznej w Rzeszowie oraz Studenckie Koło Naukowe Zrównoważonego Rozwoju UR.
W ramach konferencji Oleksandr Tymkiv przedstawił referat pt. "Obieg zamknięty wody i ścieków w mieście w aspekcie zrównoważonego rozwoju" przygotowany pod opieką dr. inż. Adam Masłonia.