Strona: Konferencja Naukowa „Mater naturae” w Lublinie / Politechnika Rzeszowska

Konferencja Naukowa „Mater naturae” w Lublinie

2019-12-16

W dniu 14 grudnia 2019 r. przedstawicielki naszego koła naukowego - Sylwia Barłoga oraz Monika Jarząb (4 BS-DI) uczestniczyły w Ogólnopolskiej Przyrodniczej Konferencji Naukowej „Mater naturae” – osiągnięcia, wyzwania i problemy nauk przyrodniczych, która odbyła się w Lublinie.

Organizatorem konferencji była Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL oraz Wydział Nauk Ścisłych i Nauk o Zdrowiu KUL w Lublinie, a obrady odbywały się na terenie kampusu katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Podczas konferencji Sylwia Barłoga przedstawiła poster pt. "Intensyfikacja produkcji biogazu w oczyszczalni ścieków", natomiast Monika Jarząb zaprezentowała poster "Efektywność wytwarzania biogazu z osadów ściekowych". Opiekunem naukowym był dr inż. Adam Masłoń, prof. PRz.

Udział w konferencji był doskonałą okazją do zaprezentowania wyników badań oraz wymiany doświadczeń, poglądów i wiedzy z zakresu nauk przyrodniczych, a także szansą do nawiązania nowych kontaktów.