Strona: Konferencja Naukowa JuveMentis / Politechnika Rzeszowska

Konferencja Naukowa JuveMentis

2023-05-25

W dniu 23 maja 2023 r. 4-osobowa grupa studentów z naszego Koła naukowego uczestniczyła w Ogólnopolskiej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej JuveMentis zorganizowanej przez Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej i Samorząd Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Konferencja organizowana została w ramach wydarzeń towarzyszących Rzeszowskich KultURaliów Studenckich i Rzeszowskich Juwenaliów.

Wystąpienia naszych studentów były następujące:

- Diana Gałuszka - "Proces koagulacji w uzdatnianiu wody"  (opiekun dr inż. Adam Piech);

- Martyna Karbowniczek - "Emerging Contaminants - nowe zagrożenia środowiskowe" (opiekun dr inż. Adam Masłoń);

- Wioleta Kaszycka - "Potencjał energetyczny biogazu wytwarzanego z odpadów komunalnych" (opiekun dr inż. Adam Masłoń);

- Monika Kwapniewska - "Czy woda deszczowa może stanowić alternatywne źródło wody wodociągowej?" (opiekun dr inż. Monika Zdeb).