Strona: IV Konferencja Naukowa – Perspektywy dla Odnawialnych Źródeł Energii i Gospodarki Odpadami / Politechnika Rzeszowska

IV Konferencja Naukowa – Perspektywy dla Odnawialnych Źródeł Energii i Gospodarki Odpadami

2022-11-20

W dniu 15 listopada 2022 r. na Uniwersytecie Rzeszowskim odbyła się IV Konferencja Naukowa pt. "Perspektywy dla odnawialnych źródeł energii i gospodarki odpadami", w której uczestniczyły studentki z naszego koła naukowego - Martyna Karbowniczek, Wioleta Kaszycka, Monika Kwapniewska i Wiktoria Łysik.

Podczas konferencji Martyna Karbowniczek zaprezentowała temat pt. "Emerging Contaminants – nowy problem w środowisku", Wioleta Kaszycka przedstawiła referat pt. "Produkcja biogazu z odpadów komunalnych", a  Monika Kwapniewska i Wiktoria Łysik zreferowały wykład pt. "Czy odnawialne źródła energii mogą być uznane jako element zarządzania bezpieczeństwem energetycznym państwa?". Opiekunem naukowym przedstawicielek naszego koła był dr inż. Adam Masłoń.

Powrót do listy aktualności

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Akceptuję