Strona: Dzień Otwarty Organizacji Studenckich / Politechnika Rzeszowska

Dzień Otwarty Organizacji Studenckich

2021-03-23

23 marca 2021 r. grupa studentów  z naszego koła naukowego w składzie Monika Jarząb, Rebeka Pajura, Anita Saj, Natalia Skowron, Katarzyna Tomczyk, Rafał Gramatyka i Cezary Tomczyk uczestniczyła w internetowym evencie "Dzień Otwarty Organizacji Studenckich" w Politechnice Rzeszowskiej. Wydarzenie te zorganizowane zostało w formie online na platformie discord.gg.

W trakcie wirtualnego spotkania studenci przedstawili działalność naszego koła naukowego, dzieląc się bagatą jego historią oraz licznymi sukcesami.

Internetowy event był  świetną okazją do zapoznania się z działalnością studentów oraz do rozmowy z przedstawicielami organizacji studenckich PRz