Strona: "Czwartkowe spotkanie" po raz trzeci / Politechnika Rzeszowska

"Czwartkowe spotkanie" po raz trzeci

2021-06-11

10 czerwca br.  studenci naszego koła naukowego spotkali się przed monitorami swoich komputerów w ramach zorganizowanego już po raz trzeci seminarium pt. "Czwartkowe spotkanie".  Podczas spotkania studenci - Dagmara Niedbalec, Rebeka Pajura oraz Cezary Tomczyk z 1 BS-DU przedstawili tematykę podejmowanych prac badawczych omawiając swoje prace inżynierskie. Prezentowana tematyka dotyczyła dezynfekcji wód deszczowych, technologii ścieków i monitoringu ekosystemów wodnych.