Strona: Ciężarówka szkoleniowa Grohe / Politechnika Rzeszowska

Ciężarówka szkoleniowa Grohe

2022-10-11

W dniach 10-11 października 2022 r. Politechnikę Rzeszowską odwiedziła firma GROHE. Ciężarówka zatrzymała się na amfiteatrze i po kilku chwilach przekształcono ją w salę dydaktyczną wyposażoną w sprzęt firmy. Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Środowiska miało możliwość wysłuchania praktycznych wykładów poświęconym nowym technologiom firmy GROHE. Studenci mieli także do wykonania praktyczne zadania pozwalające na zmniejszenie zużycia wody we własnych domach. Firma GROHE zaprezentowała także nowoczesne urządzenia w których skład wchodziły  zestawy kuchenne takie jak GROHE BLUE HOME pozwalający na przykład na pobór wody gazowanej prosto z instalacji czy toalety myjące. Celem firmy jest zrównoważony rozwój a także ochrona zasobów. Krótka fotorelacja poniżej.